Keller Williams Dallas Preston Road - Kristal Hammond
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 134 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3306 Suzanne Drive, Rowlett, TX 75088
  Listing Courtesy Of: Mary Jones Real Estate, Judy Rodgers
  I ri - 1 893 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1324 Thompson Road, Argyle, TX 76226
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, 817-329-9005, Billy Bishop
  I ri - 1 768 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4553 Ballymena Drive, Frisco, TX 75034
  Listing Courtesy Of: Only 1 Realty Group LLC, 214-560-0422, Shanelly Corbitt
  I ri - 2 639 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2620 Highwood Drive, Dallas, TX 75228
  Listing Courtesy Of: Compass RE Texas, LLC., 214-228-7318, Lynda Piepgras
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9503 Saddle Drive, Frisco, TX 75035
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Apex, REALTORS, 972-322-8562, Shelby Johnston
  I ri - 2 541 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  4926 McBroom Street, Dallas, TX 75212
  Listing Courtesy Of: United Real Estate, 817-266-2050, Rocio Becerra
  I ri - 259 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1425 Deborah Avenue, DeSoto, TX 75115
  Listing Courtesy Of: ONEPLUS REALTY GROUP, LLC, 469-867-9837, Sandhya Jaiswal
  I ri - 551 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1438 Huffines Boulevard, Wylie, TX 75098
  Listing Courtesy Of: North Point Realty, 214-212-6770, Marian Porter
  I ri - 2 710 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  6.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5882 County Road 2517, Royse City, TX 75189
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Rockwall, 972-772-7000, Rodney Holland
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  Adresa e pazbuluar
  Listing Courtesy Of: Bennett Realty, 903-806-3858, Jess Lopez
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Kristal Hammond
  Numri i licencës: 0718348
  Kristal Hammond at Keller Williams Dallas Preston Road

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  ccbja9idn5th8uljo7g0.png
  Keller Williams Dallas Preston Road
  18333 Preston Road, Suite 150 Dallas, TX 75252
  Zyrë

  Kristal Hammond
  Realtor®, GRI, SFR, AHWD 0718348
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.